Close
k

Projects

Contact

News

Let's connect

E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlama, pazarlama gücüyle etkileyici görsel veya metnin bir araya gelmesiyle oluşan geri dönüşüm oranı yüksek pazarlama kanalıdır. En basit haliyle müşteri mail listesine göndereceğiniz satış metni ve eylem çağrısı içeren e-postalardır.

Örneğin, bebek ve çocuk ürünleri satan bir e-ticaret sitesi sahibisiniz; müşterilerinize özel kampanyaları veya yeni ürünleri içeren görsel açıdan etkileyici bir e-posta atarak bilgilendirme yapabilir ve aynı zamanda satış artırmaya yönelik güçlü bir adım atmış olursunuz.

Email Marketing / E-Posta Pazarlama

E-Posta Pazarlaması yapmak için mutlaka bir şey satmanıza gerek yoktur. Marka algısını güçlendirmek ve işletmenizin dijital profilini yükseltmek için de bu kanalı kullanabilirsiniz. E-posta pazarlama deyince akla sadece e-ticaret siteleri gelse de bloglar da bu kanalı etkili kullandıkları zaman daha fazla kullanıcıya ulaşabilirler.

Kimse beklenmedik bir anda gelen bir e-postayı açmak istemez. Bu yüzden müşterilerinizden sizden e-posta alabilmelerinde bir sakınca olmayacağının onayını alın. E-Posta Bülteni oluşturun ve müşterilerinizin kayıt olmaları için istekte bulunun.

Kullanıcı dostu e-posta şablonu oluşturarak, müşterilerinizle iletişime bir an önce geçin. Kampanyalar ve indirim kuponlarının her zaman müşterilerinizin dikkatini çekebileceğini unutmayın.

 

Post a Comment